Eco corner: Rijeka i Metis u projektu edukacije o zaštiti okoliša
02.08.2018.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i riječka tvrtka za zbrinjavanje otpada Metis d.d. udružili su snage u novom projektu Eco corner, a projekt je predstavljen na konferenciji za medije u kampu HNK Rijeka.

Cilj ove akcije je osvještavanje potrebe prikupljanja starog papira, a akcija će se provoditi u osnovnim školama Rijeke i Primorsko-goranske županije.

Metis će u suradnji s HNK Rijeka projekt provoditi tijekom cijele školske godine 2018./2019., a edukator Metisa će u pratnji nogometaša Rijeke obilaziti učenike i poučavati ih o važnosti zaštite okoliša i prikupljanja starog papira.

Što su o ovom hvalevrijednom projektu izjavili Dorotea Pešić Bukovac, voditeljica razvojnih projekata Metis d.d. i Luka Ivančić, generalni direktor HNK Rijeka, pogledajte u videu.

Eco corner – Metis i HNK Rijeka