Škola : Turniri
Edo Flego: Igrači su na sjajan način prezentirali klub
17.09.2016.

Kadeti Rijeke sjajnim igrama u prvom krugu turnira Nereo Rocco još jednom su pokazali da su iznimno darovita generacija. Riječki nogometaši nastup u skupini okončali su na prvom mjestu, a u četvrtfinalu ih očekuje ogled protiv Venezije (Savogna, 19 sati). Pobjede protiv Udinesea i Juventusa razlog su za optimizam.

- Osjećaj je odličan, igrači su napravili velike stvari i prezentirali sebe, ali i klub u lijepom svijetlu, počeo je Edo Flego, trener kadeta Rijeke, nakon velike pobjede protiv Juventusa.

-  Ne znam da li je Rijeka ikad u povijesti pobijedila Juventus. Primamo čestitke od domaćina gdje god da igramo. Protiv Udinesea smo igrali bolje, protiv Juventusa nam je bio dovoljan remi ili minimalan poraz. Igrači Juventusa išli su "na nož", ali nismo pokleknuli. Išli smo na pobjedu jer to je jedino ispravno za razvoj mladih igrača, ustvrdio je Flego.

Kadete Rijeke novi izazov očekuje već u subotu.

- Spremni smo za Veneziju, umor postoji, ali kako je nama tako je i drugima. Imamo dvadesteak igrača, svi dobijaju priliku. Mi smo spremni, ne znamo previše o Veneziji, ali  možemo očekivati tvrdu talijansku momčad. Pokušat ćemo se odmoriti i proći dalje. Zašto ne iskoristi priliku, zaključio je Edo Flego.