Edo Gizdulić dobitnik dresa: ‘Tribine će se oriti protiv Dinama’
14.11.2018.

Edo Gizdulić dobitnik je dresa u drugom krugu nagradne igre Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Vjerni navijač Rijeke bio je najsretniji na utakmici protiv Rudeša i upravo je njegovo mjesto izvučeno u nagradnoj igri.

Edo je u srijedu stigao u klub po zasluženi dar otkrivši kako je već dugo niz godina uz Rijeku, te koje su mu najdraže uspomene.

- Treba vremena da se posloži ekipa. Čeka nas Dinamo koji je dobar, ali poručit ću igračima: Krepat ma ne molat! Dati sve od sebe, ući muški i biti koncentriran u obrani. Uvjeren sam da će se tribine oriti, ustvrdio je Edo Gizdulić koji u svojoj bogatoj navijačkoj karijeri bio prisutan na svim najvećim uspjesima.

- Imam puno uspomena, dva finala Kupa Jugoslavije u Beogradu kada sam još bio dječak, tu su utakmice protiv Reala i Juventusa. Od novije povijesti tu je Stuttgart, ali najdraža utakmica je ona protiv Cibalije na Rujevici. Što bi rekao Matjaž Kek, samo su privilegirani imali priliku to dočekati, ustvrdi je Edo Gizdulić.

HNK Rijeka – nagradna igra