Europska liga: cijene ulaznica za utakmice pretkola, povoljnosti za članove i pretplatnike
18.07.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i uoči kvalifikacijskih utakmica za Europsku ligu misli na svoje navijače. Članovi i pretplatnici kluba,  koji već imaju povoljnije uvjete pri kupnji kompleta ulaznica za MAXtv Prvu ligu, povoljnije cijene ulaznica imat će za 3. pretkolo i playoff odnosno razigravanje za Europsku ligu.

Članovi i pretplatnici kluba moći će kupiti najviše četiri ulaznice, s time da svaka ulaznica mora biti personalizirana, te osoba koja kupuje ulaznice mora imati osobni dokument od osobe na čije ime kupuje kartu.

HNK Rijeka ujedno pretplatnicima mjesto čuva do 30. srpnja za 3. pretkolo odnosno do 8. kolovoza za play off Europske lige.

Djeca do 14 godina i za utakmice kvalifikacija za Europsku lige imat će popust do 50 posto.

I zato iskoristite priliku, postanite član i pretplatnik HNK Rijeka, i po povoljnim cijenama svjedočite novim europskim izazovima našeg kluba. Zajedno smo Rijeka!

Sve pojedinačne cijene za članove i pretplatnike, te ostale cijene možete pronaći u tablicama ispod.

Tablice-3

*cijene ulaznica za članove i pretplatnike

Tablice-4

*cijene ulaznica za ostale navijače