1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
FC Ingolstadt – HNK Rijeka 1:1
21.01.2015.

Nogometaši HNK Rijeke odigrali su neriješeno 1:1 s prvoplasiranom ekipom njemačke druge lige Ingolstadtom u prvom pripremnom susretu u Španjolskoj. U utakmici odigranoj u pitoresknom mjestu Cala de Golf Resort kraj Marbelle, Rijeka je u prvom poluvremenu odlično otvorila susret a prigode su imali Krstanović dva puta,Leovac i Balaj no do pogotka ipak nisu došli.

U drugom dijelu nešto bolji je bio Ingolstadt koji je i poveo u 59. minuti golom Lexa. Rijeka je izjendačila dvije minute prije kraja utakmice kada je nakon slobodnog udarca Mišića,najbolje u gužvi reagirao Knežević te nogom pogodio sa sedam metara.

FC Ingolstad: Weis,Lappe,Mijatović,Pekhart,Guenther-Schmidt,Christiansen,Engel,Wannenwetsch,Gunesch,Cohen,Jainta (još su igrali: Hubner,Morales,Roger,Hartman,Zant,Lex,Soares,Bauer,Level,Pledl,Ortag).

HNK Rijeka: Vargić – Tomečak (od 65' Bertoša),Mitrović (od 65' Knežević),Lešković (od 50' Samardžić),Leovac – Tomasov (od 50' Ajayi) ,Zlomislić (od 70' Mišić),Cvijanović (od 50' Močinić),Jugović (od 80' Rebernik) – Krstanović,Balaj (od 65' Ivančić).