1. Momčad
Filip Bradarić potpisao novi ugovor: ‘Misli su mi usmjerene samo na Rijeku’
05.05.2017.

Filip Bradarić potpisao je novi ugovor na tri godine produživši suradnju s HNK Rijeka. Bradarić je ove sezone postao jedan od stožernih igrača u veznom redu.

- Izuzetno mi je drago da smo se dogovorili i produžili suradnju. Klub se odlično ponio prema meni, želim se zahvaliti svim ljudima u klubu, treneru i suigračima jer su svaki dan pomogli da budem bolji igrač, ali i osoba. Misli su mi usmjerene samo na Rijeku, razmišljam samo o svakoj idućoj utakmici, rekao je Filip Bradarić.

Zadovoljstvo novim ugovorom istaknuo je i Ivan Mance, zamjenik sportskog direktora HNK Rijeka.

- Filip je potpisao novi ugovor i to je za nas bitna stvar čime smo pokazali snagu i stabilnost kluba, te smjer naše ideje i ponosni smo da je Filip prepoznao našu želju. Klub se tako odužio Filipu za sve dobro što je napravio u dresu Rijeke, a Filip se na jednak način ponio prema Rijeci, rekao je Ivan Mance.

Filip Bradaić – potpis novog ugovora