“Forza Rijeka nek zaori se, forza Rijeka i kad ne ide…”
08.04.2016.

"Forza Rijeka nek zaori se, forza Rijeka i kad ne ide"... orilo se stadionu HNK Rijeka nakon pobjede protiv Intera u utakmici 28. kola MAXtv Prve lige. HNK Rijeka poziva sve navijače da u subotu protiv Zagreba (19 sati) budu uz svoju momčad u trenutku kada je to najpotrebnije. Poraz u Koprivnici ne može izbrisati sve dobro što je napravljeno ove sezone.

Riječki nogometaši u proteklim sezonama donijeli su veliku dozu radosti riječkim navijačima. Rijeka je već ove sezone pokazala da se zna vratiti nakon neugodnih poraza. Aberdeen je na Kantridi 16. srpnja odnio snove o Europskoj ligi, a riječki nogometaši odgovorili su nizom od 24 utakmice bez poraza (21 prvenstvo, 3 Kup Hrvatske). Nakon što je Dinamo u 23. kolu prekinuo niz, riječki nogometaši odgovorili su serijom od šest pobjeda.

Nema razloga sumnjati da se nakon poraza od Slaven Belupa momčad neće ponovo dignuti, Zagreb je prilika za početak novog niza i borbe za naslov prvaka do posljednje utakmice sezone. Samo treba vjerovati.

Kup je za ovu sezonu završen, ali prvenstvo Hrvatske još nije gotovo i treba se boriti do posljednjeg kola. Cijela Rijeka i regija uvijek su bili uz klub. Budimo i ovaj put i zato nek se u subotu čuje: Forza Rijeka nek zaori se, forza Rijeka i kada ne ide...