1. Momčad
Franko Andrijašević potpisao za HNK Rijeka: ‘Rijeka je ambiciozan klub’
26.07.2016.

Franko Andrijašević novo je ime u redovima Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Andrijašević je u utorak, nakon Ivana Martića, također potpisao ugovor na tri godine, a preostaje mu još obaviti samo liječnički pregled.

- Drago mi je što smo našli zajednički jezik i što se mogu koncentrirati na ovo što slijedi. Rijeka je ambiciozan klub i vjerujem da ću svojim igrama potvrditi da mi je ovdje mjesto i za to ću dati sve od sebe, rekao je Franko Andrijašević nakon što je potpisao ugovor.

- Znam dosta o Rijeci i vjerujem da ću se brzo uklopiti i upoznati ekipu. I ja poput Rijeke imam visoka očekivanja i nadam se da ću pomoći ekipi u ostvarivanju ciljeva. Molim Boga samo da me zdravlje posluži i onda će sve biti kako treba, zaključio je Franko Andrijašević.