Škola : Turniri
Future talents cup: Kadeti Rijeke pobijedili Wislu
29.09.2015.

Kadeti Rijeke (1999. godište) odlično su otvorili turnir Fututre talents cup što se održava u Budimpešti. Izabranici  Damira Jagačića u prvom kolu pobijedili su Wisla Krakow 4:0. Pobjednik je bio odlučen nakon dvadeset minuta. Jakov Mioč načeo je poljski sastav u petoj minuti, a Luka Mikulica (11') i Emanuel Črnko (18') riješili su pitanje pobjednika već u ranoj fazi. Do kraja utakmice u listu strijelaca upisao se i Dino Dukađin u 47. minuti.

- Dobro smo odigrali utakmicu. Jednostavno smo bili kvalitentiji i bolji i to je na kraju rezultiralo ovim rezultatom - rekao je Damir Jagačić, trener kadeta Rijeke.

Rijeka u srijedu od 11:30 igra protiv Club Bruggea.

Wisla Krakow - Rijeka 0:4

Utakmica 1. kola, skupina B: Wisla Krakow - Rijeka 0:4. Igralište Ferencárosi Torna Club.

Strijelci: 0:1 Mioč (5'), 0:2 Mikulica (11'), 0:3 Črnko (18'), 0:4 Dukađin (47').

WISLA KRAKOW: Bartkow, Krusinowski (od 36' Pasternak), Pandrya (od 36' Paryla), Martuszewski, Swiatko, Jaworski (od 55' Zajadlik), Skorski (od 52' Stachura), Stawowy, Sochacki (od 55' Zolkos), Banik, Ogorzaly (od 36' Rak).

RIJEKA: Mohorovičić, Ivančević (od 54' Pajić), Vidović (od 54' Iv. Lepinjica), Mikulica, Mulac (od 54' Pajić), Čeliković (od 54' Res), Črnko (od 54' Vlizlo), Dukađin, Dunić, Mioč (od 36' Flego), Ig. Lepinjica.