Dino Dukađin
Škola : Turniri
Future talents cup: Rijeka – Club Brugge 0:1
30.09.2015.

Kadeti Rijeke poraženi su od Club Bruggea (0:1) u 2. kolu skupine B Future talents cupa. Pogodak koji je odlučio utakmicu stigao je već u devetoj minuti, precizan je bio Cornette 0:1.

Rijeka je kroz utakmicu imala inicijativu i nekoliko izglednih prilika, ali nije uspjela izjednačiti.

U četvrtak Rijeka igra posljednju utakmicu u skupini B protiv Ferencvarosa (U-16).

Rijeka - Club Brugge 0:1

Utakmica 2. kola, skupina B: Rijeka - Club Brugge 0:1. Igralište Ferencárosi Torna Club. Strijelac: 0:1 Cornette (9').

RIJEKA: Majkić, Mikulica (od 47' Ivančević), Čeliković, Črnko, Dukađin (od 65' Ig. Lepinjica), Dunić (od 47' Mulac), Mioč (od 65' Vlizlo), Modrić, Res (od 47' Vidović), Pajić, Iv. Lepinjica (od 56' Flego).

CLUB BRUGGE: Czekanowicz, Cornette, Callebaut, Vankerkhoven, Verwerft, Baiye (od 47' Schoonjans), Tanghe, De Clerck, Gashi (od 47' Van Landeghem), Lavia (od 36' Mazbouh), Demir (od 36' Openda).