Škola : Turniri
Future talents cup: Rijeka izborila četvrtfinale
02.10.2015.

Kadeti Rijeke plasirali su se u četvrtfinale turnira Future talents cup pobijedivši u 3. kolu skupine B Ferencvaros 2:0.  Rijeka je povela u 19. minuti pogotkom Emanuela Črnka. Isti igrač upisao se u listu strijelaca i u 64. minuti donijevši Rijeci tri boda i drugo mjesto u skupini.

U konačnici prvo mjesto u skupini B osvojio je Club Brugge s maksimalnih devet bodova. Rijeka je druga sa šest, Ferencvaros je osvojio tri, dok je Wisla Krakow natjecanje okončala s tri poraza.

Četvrtfinale je na rasporedu 26. travnja 2016. kada će se razigravati za najviše pozicije, a Rijeku očekuje ogled protiv proplasirane momčadi iz skupine C koja će se odigrati od 13. do 15. listopada.

Rijeka - Ferencvaros (U-16) 2:0

Utakmica 3. kola, skupina B: Rijeka - Ferencvaros (U-16) 2:0 (1:0). Igralište Ferencárosi Torna Club.  Strijelac: 1:0 Črnko (19'), 2:0 Črnko (64').

RIJEKA: Majkić, Ivančević (od 63' Res), Mikulica, Mulac, Čeliković, Črnko, Iv. Lepinjica, Dukađin (od 63' Flego), Dunić, Mioč (od 57' Vidović), Modrić.

FERENCVAROS (U-16): Mzer (od 36' Poloskei), Konczey (od 36' Majtenyi), Bodnar, M. Fekete (od 36' Schmidt), Fulop, Lang (od 56' Sebok), Csonka (od 56' Pocsik), Galambos (od 36' O. Fekete), Virag (od 50' Horvath), Vracaric (od 36' Szabo), Csibi (od 56' Lajko).