Goran Cvijanović
1. Momčad
Goran Cvijanović napušta Rijeku
01.06.2015.

Goranu Cvijanoviću, dosadašnjem igraču Rijeke i povremenom slovenskom reprezentativcu istekao je ugovor te on napušta klub.

Goran je u Rijeku stigao sredinom kolovoza 2014, a za prvu utakmicu za Rijeku odigrao je u 5.kolu protiv Slaven Belupa kada je zamijenio Josipa Brezovca. Igrao je svih 8 europskih utakmica Rijeke u sezoni 2014./15.(dva puta protiv Sheriffa u play-offu, te sve utakmice grupnoj fazi protiv Standarda, Seville i  Feyenoorda)

Ukupno je odigrao 27 utakmica za Rijeku u HNL- u, Kupu i Europskoj ligi.

Postigao je i rijetko viđen pogodak, jedan od najspektakularnijih i najneobičnijih u povijesti Kantride, u susretu 7.kola MAXtv-a u pobjedi Rijeke protiv Zadra  (5:1) kada je svladao vratara Matkovića udarcem s centra igrališta.

- U ime kluba zahvalio bih se Goranu Cvijanoviću. Želimo mu svu sreću u karijeri, riječ je o pravom profesionalcu koji će sigurno u drugom klubu napraviti lijepe stvari - istaknuo je zamjenik sportskog direktora Ivan Mance.

Hvala Gorane na svemu  i sretno u nastavku karijere...

Goran Cvijanović – gol protiv Zadra