Goran Mujanović posjetio Rijeku: pljesak publike i evociranje uspomena
06.03.2017.

Utakmica između Rijeke i Lokomotive počela je evociranjem uspjeha na jedan od najsjajnijih trenutaka u riječkoj nogometnoj povijesti, pogodak Gorana Mujanovića protiv Stuttgarta što je Rijeku odveo u skupine Europske lige!

Mujanović je u pratnji sina Tome stigao na utakmicu, a Rijeka mu se odužila prigodnim darom, fotografijom na kojoj je ovjekovječen trenutak iz Stuttgarta.

Trenutak je to kojim se Mujanović upisao u riječku povijest, a u subotu je stigao u Rijeku pozdraviti se s mnogim prijateljima koje je stekao u vremenu provedenim u klubu, te razgledati kamp kojega još nije stigao posjetiti.

Riječka publika glasnim pljeskom nagradila je Gorana čiji pogodak u Stuttgartu bacio u trans cijeli Kvarner.

Goran Mujanović (7)