1. Momčad
Goranska djeca na treningu Rijeke
11.06.2015.

Drugog dana priprema u Gorskom kotaru Rijeka je imala zabavno društvo na jutarnjem treningu u Vratima.

40  -tak djece iz goranskih osnovnih škola (Fužine, Lokve, Delnice, Brod Moravice i Mrkopalj) stiglo je ispratiti otvoreni trening Riječana.

S velikim zanimanjem pratili su tijek treninga a na kraju su imali prilike  i za druženje s igračima.

Fotka s Močotom, Kvržom ili Obijem nije se propustila, a mnogi od njih nisu odustali dok nisu skupili potpise svih igrača i trenera Keka.

Razigranu ekipu oduševio je i razgled klupskog autobusa pod paskom klupskog vozača Damira.

Kao mali znak pažnje klub im je darovao fan artikle no njima je, vjerujemo, ipak najveća uspomena na ovaj dan bila mogućnost da bar na trenutak budu s igračima na terenu te da s njima razmjene par dodavanja s loptom...

Goranska djeca na treningu Rijeke (25)
Goranska djeca na treningu HNK Rijeka