Škola : Kup juniori
Gorica – Rijeka 1:4
01.03.2017.

Juniori Rijeke pobijedili su Goricu 4:1 izborivši plasman u četvrtfinale Kupa Hrvatske. Izabranici Renata Pilipovića bili su bolja momčad kroz cijelu utakmicu okrunivši nadmoć s četiri pogotka.

Rijeka je povela u 16. minuti. Kovačević se driblingom riješio pratnje u kaznenom prostoru, te je srušen, a sudac Vučković pokazao je na bijelu točku.

Kovačević je preuzeo odgovornost i sigurno pogodio - 0:1. Drugi gol stigao je u 26. minuti. Dukađin je ubacio prizemnu loptu, a Ristovski je u duelu s domaćim braničem progurao loptu u mrežu - 0:2.

Gorica se u igru vratila u 74. minuti kada je Sedlaček poentirao. Ipak, Rijeka nije posustala.

Dukađin je pratio akciju, ukrao loptu, zaobišao vratara za 1:3. Konačan rezultat postavio je Kovačević iskoristivši ubačaj Modrića - 1:4.