Gradonačelnik Rijeke primio polufinaliste Kvarnerske rivijere
02.06.2018.

Gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel u petak je salonu Grada Rijeke ugostio predstavnike Udinesea, Olimpije, Osijeka i Maribora, momčadi što su osigurale plasman u polufinale 66. izdanja Kvarnerske rivijere.

Gradonačlenik Rijeke čestitao je momčadima na vrijednom rezultatu na jednom od najstarijih turnira u Europi.

Uz predstavnike klubova polufinalista, na prijemu su bili i predstavnici HNK Rijeka, generalni direktor Vladimir Čohar, te predsjednik turnira Ranko Buketa.

Goste su primili gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel, zamjenik gradonačelnika Rijeke Marko Filipović, te Dorotea Pešić Bukovac i Siniša Bradić, potpredsjednica i tajnik Riječkog sportskog saveza.

Ranko Buketa, predsjednik Kvarnerske rivijere, zahvalio je Gradu na potpri u organizaciji turnira, a predstavnici klubova darivani su fotomonografijom o našem gradu naziva „Rijeka otvorena svima“, autora Marka Gracina, Petra Fabijana i Edija Jurkovića.

66. Kvarnerska rivijera: prijem u Gradu Rijeci (9)