Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 5. kolo
Grobničan – Rijeka 2:2
30.09.2017.

Mlađi pioniri Rijeke remizirali su protiv Grobničana 2:2 u utakmici  petog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Strijelci za Rijeku bili su Pučić i Bogolin.  Bila je to prva utakmica ove sezone u kojoj izabranici Zdravka Šimića nisu upisali pobjedu.

Domaćin je uspio iskoristiti lošiji ulazak nogometaša Rijeke u utakmicu, te s dva brza pogotka stekli prednost od 2:0. Najprije je Topić u petoj minuti nakon duge lopte sam izašao pred gol Rijeke i pogodio za 1:0. Nekoliko minuta kasnije, u 13.minuti, Valić je pospremio odbijanac za 2:0.

To je probudilo nogometaše Rijeke koji su preuzeli inicijativu i krenuli po preokret. U 24. minuti Pučić je smanjio na 2:1. Nogometaš Rijeke iskoristio je odbijanac i svladao vratara Ćuftu.

Za 2:2 i podjelu bodova pogodio je Bogolin. Momčilovski je proigrao Bogolina koji je iskoristio situaciju jedan  na jedan i postavio konačan rezultat.