Škola : ŽLM stariji : 7. kolo
Grobničan – Rijeka 2:4
10.11.2016.

Morčići Rijeke (2006.) pobijedili su Grobničan 4:2 u utakmici 7. kola.  Utakmica je bila ispunjena uzbuđenjima na jednoj i drugoj strani, a Rijeka ni u jednom trenutku nije ispuštala vodstvo. Povela je u 8. minuti preko Žlibanovića nakon sjajne akcije. Riječani su već u 15. minuti poveli 2:0. Strijelac je bio Rožajac.

Tada je krenula igra gol za gol. Najprije je Burić pogodio za smanjenje 2:1, ali samo dvije minute kasnije Togunjac je vratio Rijeci dva gola prednosti 3:1.

Do kraja prvog dijela, točnije u 22. minuti s bijele točke miran je bio Valić. Tim rezultatom otišlo se na predah. U drugom dijelu nije bilo golijade, već su samo Riječani potvrdili pobjedu. Za mirno privođenje utakmice kraju pogodio je Ružić i postavio 4:2 u 40. minuti utakmice.