Škola : 1. HNL juniori : 25. kolo
Hajduk – Rijeka 1:1
18.05.2019.

Juniori Rijeke remizirali su na gostovanju kod Hajduka u utakmici 25. kola Prve HNL. Bijeli su odigrali odličnu utakmicu na gostovanju u Splitu, gdje su od 53. minute igrali s igračem manje nakon isključenja Ivana Smolčića.

Rijeka je odlično parirala Hajduku i izlazila u prilike, a gol je stigao u 35. minuti. Nakon jedne brza akcije Mitrović je srušen u kaznenom prostoru Hajduka, a Ivan Smolčić bio je siguran s bijele točke - 0:1.

Sve je izgledalo dobro za Rijeku do isključenja Ivana Smolčića, koji je zaradio crveni karton zbog grubog prekršaja u prilici Hajduka za pogodak.

Rijeka se odlično branila u nastavku, ali Hajduk je stigao do gola u 73. minuti nakon jedne pogreške obrane Rijeke i izgubljene lopte u vlastitom kaznenom prostoru. Brniću nije preostao težak zadatak postavivši konačnih - 1:1.