Škola : 1. HNL kadeti : 9. kolo
Hajduk – Rijeka 4:2
16.12.2017.

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Hajduka 4:2 u zaostaloj utakmici devetog kola Prve HNL. Pogotke za Rijeku postigli su Zrilić i Jakovac.

Hajduk je poveo u 13. minuti preko Brnića. Ipak, Rijeka je vrlo brzo odogovorila, te izjednačila, a zatim i povela.

U 23. minuti Liber je oduzeo loptu i sjajno uposlio Jakovca koji je izašao sam pred vratara Runju i izjednačio na 1:1.

U 30. minuti Zrilić je doveo Rijeku u vodstvo. Riječki nogometaši probili su po desnom boku, Zrilić je ostao neometan u sredini i plasirao loptu pokraj vratara za 2:1.

Nakon toga uslijedilo je nekoliko individualnih pogrešaka Riječana koje su znali iskoristiti dvostruki strijelac Jenjić i Šarić, te svojim golovima doveli Hajduk do pobjede 4:2.