1. Momčad : MAXtv prva liga : 24. kolo
Hajduk – Rijeka: ulaznice u prodaji od srijede
06.03.2017.

Nogometaši Rijeke u subotu (Stadion Poljud, 17 sati) gostuju kod Hajduka u okviru 24. kola MAXtv Prve lige.

Svi navijači Rijeke koji žele na put krenuti brodom u organizaciji Kluba navijača "Armada" mogu se prijaviti u prostorijama kluba.

Iz Kluba navijača Armada zamolili su sve zainteresirane da se što prije prijave, a sve potrebne informacije mogu pronaći i na službenoj stranici - http://bit.ly/2mWjiqK

Ujedno, svi navijači koji žele krenuti put Splita u vlastitom aranžmanu moći će ulaznice kupiti na blagajnama na zapadnom ulazu u kamp HNK Rijeka.

Ulaznice su u prodaji od srijede do petka u vremenu od 15 do 19 sati na blagajnama na zapadnom ulazu u kamp HNK Rijeka. Na dan utakmice ulaznice se neće moći kupiti.