Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 11. kolo
Halubjan – Rijeka 0:11, pionirima jesenski naslov
21.11.2016.

Mlađi pioniri Rijeke (2005.) pobijedili su Halubjan 11:0 u utakmici 11. kola Prve omladinske lige. To je ujedno bila posljednja utakmica jesenskog dijela prvenstva kojeg je Rijeka okončala s 11 pobjeda u isto toliko utakmica.

Put do protivničke mreže prvi je pronašao Baraba i u petoj minuti doveo Rijeku u vodstvo.

Uslijedila dva pogotka Srdoča nakon lijepih akcija i novi pogodak Barabe za visokih 4:0. Posljednji pogodak u  prvom poluvremenu djelo je Anušića koji je u 23. minuti pogodio za 5:0.

I drugi dio protekao je u istom ritmu, Rijeka je napadala i povećavala svoje vodstvo.  Svoj nastup hat-trickom je okrunio Bogolin,a dva pogotka postigao je Bradarić.

Golijadu je zaključio Momčilovski u 58. minuti i tako postavio konačni rezultat - 11:0.