1. Momčad
Haris Handžić: Čast mi je što ću imati priliku igrati za Rijeku
19.07.2016.

U utorak HNK Rijeka predstavio je Harisa Handžića, nogometaša iz Bosne i Hercegovine koji je protekli tjedan stigao u klub i počeo s treninzima.

- Drago mi je što sam došao u tako veliki klub. Čuo sam puno pozitivnog o Rijeci i čast mi je da ću igrati ovdje, rekao je Haris Handžić.

- Mnogi igrači rekli su mi lijepe stvari o Rijeci, počevši od Tarika Cerića, Alena Škore i Admira Hasančića, ustvrdio je Handžić kojega je ukratko predstavio i Ivan Mance, zamjenik sportskog direktora HNK Rijeka.

- Radi se o igraču koji dolazi iz ruske Ufe. Haris je Sarajlija, kao i mnogi igrači koji su nekad prošli kroz naš klub i nadam se da će nastaviti s golgeterskom formom njegovih prethodnika, rekao je Ivan Mance.

Haris Handžić – predstavljanje