Ivan Smolčić
HAŠK: Pioniri Rijeke drugi
16.06.2015.

Nogometaši Rijeke (2000. godište) osvojili su drugo mjesto na turniru HAŠK održanom u Zagrebu. Rijeka je u finalu izgubila od Olimpije 0:1 u utakmici u kojoj su izabranici Tomislava Čižmarevića pružili odličan nogomet, ali slovenski vratar bio je nesavladiva prepreka.

Rijeka je plasman u finale izborila prvim mjestom u skupini u kojoj je pobijedila Osijek (1:0), Sarajevo (1:0) i HAŠK (1:0).

Za Rijeku su nastupili: Ivor Pandur, Marko Katić, Jasmin Hadžiisaku, Marko Putnik, Igor Nikšić, Ivan Smolčić, Nino Mohorovičić, Jozef Kuqi, Leon Petrović, Matija Matulja, Vito Šegon, Petar Čuljak, Toni Bošnjaković, Mateo Jurešić, Marin Talajić, Lovro Težački, Tarik Hrstić, Ivan Fran Brguljan.