Škola : 1. HNL pioniri : 28. kolo
HAŠK – Rijeka 0:2, stariji pioniri do sedme pobjede u deset utakmica
04.05.2017.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su na gostovanju HAŠK 2:0 u utakmici 28. kola Prve HNL. Izabranici Darija Dabca tako posljednjih deset prvenstvenih utakmica ne znaju za poraz, a pritom su upisali sedam pobjeda i primili samo tri gola.

Rijeka je u prvom dijelu stvorila nekoliko prilika, ali pogodak je stigao na otvaranju drugog poluvremena.

U 40. minuti Floridan je odigrao povratnu loptu za Jelića koji je poentirao - 0:1.

Potvrda pobjede stigla je pet minuta prije kraja utakmice.

U 65. minuti, nakon oduzete lopte na boku, Lagumdžija je ušao u prostor i lijepim udarcem pogodio kut gola - 0:2.