Škola : 1. HNL kadeti : 28. kolo
HAŠK – Rijeka 0:2
04.05.2017.

Kadeti Rijeke pobijedili su na gostovanju HAŠK 2:0 u utakmici 28. kola Prve HNL. Kadeti ponovo nisu bili u kompletnom sastavu, a do pobjede su stigli pogocima Bošnjakovića i Biškupovića.

U 30. minuti Vuk je napravio višak na boku i odigrao povratnu loptu za Bošnjakovića koji je poentirao - 0:1.

U 76. minuti Biškupović je primio loptu, prošao kroz dvijicu igrača i vanjskom stranom stopala lijepo pogodio - 0:2.

Inače, u završnici utakmice Rijeka je izborila i kazneni udarac, ali pokušaj Vuka s bijele točke obranio je vratar HAŠK-a.