1. Momčad
Heber Araujo dos Santos više nije igrač Rijeke
21.03.2019.

Heber Araujo dos Santos više nije igrač Rijeke. Brazilski napadač karijeru će nastaviti u New York Cityju, klubu koji nastupa u američkoj MLS ligi.

Heber je u redove Rijeke stigao u lipnju 2017. godine iz Slaven Belupa, te je odigrao 52 utakmice postigavši 27 pogodaka uključujući i jedan u europskim nastupima kada je prekrasnim udarcem donio Rijeci vodstvo u prvoj utakmici play-offa Lige prvaka protiv Olympiacosa u Ateni.

- Hvala svima u klubu na vremenu koje sam proveo u Rijeci. Bilo mi je stvarno predivno, hvala suigračima, stručnom stožeru, svim ljudima u klubu i navijačima. Hvala i predsjedniku Damiru Miškoviću na svemu, bio je ovo stvarno lijep period života za mene, rekao je Heber Araujo dos Santos.

HNK Rijeka Heberu želi puno sreće u nastavku karijere