HNK Rijeka darivao Osijek povodom 70. rođendana slavonskog prvoligaša
02.03.2017.

Potpredsjednik HNK Rijeka Dean Šćulac, generalni direktor Vlado Čohar i administrativna direktorica Marina Vela uručili su Ivanu Meštroviću, predsjedniku Osijeka, prigodan dar povodom 70. rođendan što ga je Nogometni klub Osijek proslavio u ponedjeljak.

U predsjedničkom skyboxu na stadionu HNK Rijeka prvi čovjek slavonskog prvoligaša na dar je dobio ljubičasti dres s motivom morčića što je ujedno četvrta garnitura riječkog prvoligaša u kojoj su izabranici Matjaža Keka istrčali i u prvoj utakmici polufinala Kupa Hrvatske na Rujevici.

Ujedno, Meštrović je put Osijeka ponio i dva bijela riječka dresa.

osijek11