HNK Rijeka home centar: pridružite se riječkoj nogometnoj obitelji
10.01.2017.

Nogometaši Rijeke počeli su s pripremama za drugi dio sezone, a navijači željni novih utakmica s nestrpljenjem očekuju nastavak borbe za naslov prvaka.

Hrvatski nogometni klub Rijeka podsjeća vas na aplikaciju home centar, mjesto na kojem možete biti još bliže svom omiljenom klubu.

Aplikaciju možete instalirati na stranici home.nk-rijeka.hr i pritiskom na gumb "postavi za početnu stranicu" i na taj način postati dio riječke nogometne obitelji.

Približite se još više svojem omiljenom klubu. Pokažite svoju strast prema Rijeci i pridružite nam se na home.nk-rijeka.hr

HNK Rijeka – home centar