HNK Rijeka i Armada položili vijence na Kantridi
10.05.2016.

Predstavnici Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka i Armade u ponedjeljak su položili vijence i zapalili svijeće ispod spomenika na tribinama na Kantridi, podignutog u znak sjećanja na navijače stradale u domovinskom ratu. Armada i HNK Rijeka i ovoga puta nisu zaboravili na svoje članove i vjerne navijače koji su dali svoj život u obrani Hrvatske.

Ispred HNK Rijeka vijenac su položili i žrtvama počast odali generalni direktor Vlado Čohar, sportski direktor Srećko Juričić, administrativna direktorica Marina Vela, te prvotimci Rijeke Mate Maleš i Ivan Močinić koji su ujedno prisustvovali svečanoj misi održanoj u katedrali Svetog Vida.