HNK Rijeka i Sava Osiguranje: ‘Čast je podržati najbolji klub u Hrvatskoj’
21.12.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i Sava Osiguranje na gala večeri "Noć HNK Rijeka - Zajedno smo Rijeka" objavili su vijest o nastavku suradnje. Najbitniji detalj jest činjenica da će u drugom dijelu sezone Rijeka na svojem dresu nositi logo Sava Osiguranja.

- Godinama nismo uspjeli zainteresirati sponzora da bude prisutan u jednom većem iznosu i nadam se da ćemo uz slovenske sponzore imati i što više hrvatskih. Ovo je lijepa gesta Sava Osiguranja, vjerujem da će oni biti zadovoljni s nama, ali i mi s njima, ustvrdio je Damir Mišković, predsjednik HNK Rijeka.

Oduševljenje suradnjom izrazili su i predstavnici Sava Osiguranja.

- Ovo je za nas čast i ponos da možemo podržati najbolji klub u hrvatskom nogometu. Rijeka je klub koji ima budućnost i zajedničkih točaka sa Sava Osiguranje, rekao je David Kastelic, predsjednik Uprave Sava Osiguranja.

Sava osiguranje – novi glavni sponzor HNK Rijeka