HNK Rijeka i Sava osiguranje: “Rabuzinovo sunce obasjalo Maribor”
12.08.2020.

Uprava Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka posjetila je u srijedu u Mariboru središnjicu Sava osiguranja, generalnog sponzora Kluba, gdje ih je srdačno ugostio predsjednik Uprave David Kastelic.

Čelnici Rijeke nisu došli praznih ruku, u Maribor je stigao i trofej pobjednika Hrvatskog nogometnog kupa 2020. godine, popularno “Rabuzinovo sunce”.

Novi trofej, osvojen početkom kolovoza u Šibeniku, samo je potvrda uspješne suradnje između HNK Rijeka i Sava osiguranja koja je proteklih godina rezultirala nizom trofeja, naslovom prvaka Hrvatske i tri Kupa Hrvatske.

Bila je to prilika za ugodno druženje predstavnika dvaju uspješnih brendova uz zajedničku vjeru da će suradnja iznjedriti još niz uspješnih rezultata u budućnosti.

HNK Rijeka i Sava osiguranje (7)