HNK Rijeka na Beloj nedeji: i Predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović postala član
07.10.2019.

I HNK Rijeka bila je dio Bele nedeje. Naime, kroz subotu, nedjelju i ponedjeljak HNK Rijeka imao je poseban kutak u kojem su se svi zainteresirani do 16 godina mogli besplatno učlaniti u klubu i postati dio riječke nogometne obitelji.

Naš štand obišli su i prvotimci Darko Velkovski i Robert Murić na radost navijača Rijeke koji su dobili priliku za autogram i fotografiju.

U posjet je stigla i Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović koja je tom prilikom postala i članica Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka.

HNK Rijeka prijatelj djece – Bela nedjea