Alex Fernandez dobro se snašao kao kolporter
1. Momčad
HNK Rijeka na Korzu uz ‘Ulične svjetiljke’
18.03.2015.

Početak prodaje novog broja časopisa ''Ulične svjetiljke'' podržali su na Korzu i posebni gosti.  Ispred zgrade Radio Rijeke stigli su i nogometaši HNK Rijeke koji su, zajedno se učenicima osnovne škole Fran Krsto Frankopan, područne škole Omišalj, pomogli u promociji novog izdanja časopisa koji se bavi problematikom beskućništva i srodnih društvenih tema.

Članovi prve momčadi HNK Rijeke Vedran Jugović, Alex Fernandez, Bekim Balaj te Josip Ivančić na trenutak su postali i prodavači te su i na taj način pomogli štićenicima prihvatilišta za beskućnike ‘Ruže sv. Franje’.
Naime prodavači primjeraka „Uličnih svjetiljki” , čija je cijena 8 kuna, pola iznosa cijene zadržavaju, a pola cijene ostaje za troškove izdavanja sljedećeg broja časopisa, čime se časopis samofinancira.
U nastavku pogledajte fotogaleriju s događaja na Korzu...

Ulične svjetiljke (14)