HNK Rijeka nagradio vjernu navijačicu Almu Bašić
20.04.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u utorak je prije utakmice protiv Dinama pripremio jedno malo iznenađenje za jednu vjernu navijačicu.  Alma Bašić ne propušta niti jednu utakmicu, obično je među prvima na stadionu i kao većina vjernih navijača bodri svoj klub bez obzira na rezultat.

Alma je aktivna i na društvenim mrežama, uvijek vedra i optimistična, ponekad i kritična, ali sve u dobroj vjeri i namjeri. HNK Rijeka odužio se Almi malim darom pažnje, dresom s njezinim imenom i nogometnom loptom s potpisima igrača.