HNK Rijeka najbolja momčad 2016. u izboru RSS-a
17.01.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka najbolja je momčad u 2016. godini u izboru Riječkog sportskog saveza. Iza nogometaša Rijeke sjajna je godina u kojoj su osvojili naslov jesenskog prvaka i trenutno su vodeća momčad u prvenstvu Hrvatske.

Na svečanoj dodjeli nagrada u Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku čast da primi nagradu pripala je Mate Malešu, kapetanu Rijeke.

- Biti najbolja momčad u Rijeci velika je čast za nas. Ova nagrada plod je rada svih ljudi u klubu, rekao je Srećko Juričić, sportski direktor HNK Rijeka.

- Nagrada Riječkog sportskog saveza potvrda je jedne uspješne godine što je iza nas, posebice posljednjih šest mjeseci u kojima nismo izgubili niti jednu utakmicu te smo osvojili jesenski naslov prvaka. Sada smo u fazi priprema za drugi dio sezone u kojoj nas očekuje puno teških utakmica, ali vjerujem da ćemo znati odgovoriti na sve izazove, zaključio je Srećko Juričić.

Riječki sportski savez – dodjela nagrada (10)