Strijelci: 1:0 Tomasov (29'),1:1 Moti (45'-11m),1:2 Bezjak (50')

HNK Rijeka: Vargić -  Tomečak,Samardžić(od 70' Knežević),Mitrović(od 70' Lešković),Leovac (od 46' Bertoša)  – Cvijanović(od 55' Močinić),Zlomislić (od 60' Mišić)– Tomasov,Jugović,Ajayi (od 46' Ivančić) – Balaj (od75' Rebernik)

PFC Ludogorets:  Stoyanov,Barthe,Azavedo Junior,Abalo,Dyakov,Zlatinski,Minev,Moti,De Sousa,Costa,Misidjan

Još su igrali: Čvorović,Alexsandrov,Gomes Da Fonseca,Bezjak,Abel,Vasilev,Petrov,Tersiev,De Freitas Fernandes,Cristaldo Farias,Hamsa

U drugoj pripremnoj utakmici u Španjolskoj Rijeka je izgubila od bugarskog prvaka Ludogoretsa 2:1.

Prvo poluvrijeme završilo je 1:1. Rijeka je povela golom Tomasova iz 29’ iz odlično izvedenog slobodnog udarca s 25 metara. Prethodno je prekršajem zaustavljen Jugović nakon dobre akcije Tomasova i Balaja.

Izjednačio je Ludogorets iz kaznenog udaraca u 45. minuti. Ayaji je s leđa u kaznenom prostoru ostvario kontakt s Aboloom koji pada,a sudac Lopez dosuđuje kazneni udarac koji je realizirao Moti.

Iz prvog poluvremena treba izdvojiti i poništen pogodak Ajayiju,kada je sudac procijenio da je njegov udarac prema golu skrenuo netko od igrača Rijeke koji je bio u nedozvoljenom položaju.

Ludogorec je bio opasan u 11’ preko Azeveda Juniora koji je izbliza pogodio prečku…

Drugo poluvrijeme bolje počinje Ludogorets pa već u 50’ postižu pogodak za 1:2. Gol je,udarcem s 20 metara postigao Bezjak.

Samo trenutak kasnije odličnu prigodu je imao Ivančić ali je sa sedam metara iskosa,nakon dodavanja Tomečaka,pucao pokraj gola.

Za Rijeku su još probali u 60’ Balaj iz slobodnog udaraca ali pogodio je blok,a udarce su nakon lijepih akcija imali Močinić,Ivančić i Tomečak ali dva puta je obranio golman Čvorović,dok je jednom lopta otišla preko gola.