HNK Rijeka posjetio OŠ Gelsi: ‘Najsretniji dan u životu’
22.03.2017.

Mate Maleš, Josip Elez i Alexander Gorgon u srijedu su posjetili Osnovnu školu Gelsi, u sklopu projekta HNK Rijeka prijatelj djece partner kojega je Autotrans,  obradovavši pritom najmlađe navijače koji su u dvorištu ispred škole nestrpljivo čekali nogometaše HNK Rijeka.

Jednom kada su Maleš, Elez i Gorgon izašli pred navijače počelo je ugodnih sat vremena druženja.

Najmlađi su na tečnom engleskom pitali Gorgona kako mu se sviđa Rijeka i kakav je osjećaj igrati u HNK Rijeka. Mate Maleš opisao je kako od jutra do navečer izgled jedan dan profesionalnog nogometaša, dok je Josip Elez otkrio kakva je prehrana sportaša.

Najmlađe je zanimalo jesu li se riječki nogometaši bavili još ponekim sportom, a jedan od učenika imao je i posebne pozdrave od Andreja Prskala, riječke jedinice.

DSC_0498

Najmlađi su jedva dočekali trenutak da dobiju autogram ili selfie za uspomenu, a klub je na dar dobio niz crteža koje su učenici nacrtali s motivom najdražeg kluba, dok su nogometaši Rijeke na uspomenu darovali školi dres riječkog prvoligaša.

Učenici su bili na raspolaganju i klupskoj logistici uz širok osmijeh i puno dobre volje. Djeca su uvijek iskrena i zato nije bilo teško primijetiti da uživaju u vremenu provedenom s riječkim prvotimcima

I jedan jedinstveni zaključak jednog prvašića nakon što je dobio autogram omiljenog igrača i slikao se sa Sharkyjem, klupskom maskotom: 'Ovo mi je najsretniji dan u životu'.

Osnovna škola Gelsi (36)