HNK Rijeka posjetio OŠ Srdoči: ‘Rijeka je Rijeka, svi su najbolji’
12.11.2015.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u sklopu projekta "HNK Rijeka prijatelj djece" , uz potporu partnera službenog prijevoznika Autotransa, posjetio je Osnovnu školu Srdoči. Više od šestotinjak djece dočekalo je Andreja Prskala, Mateja Mitrovića, Matea Bertošu i Filipa Bradarića.

Učenici su uživali u druženju sa svojim uzorima, te su dobili priliku postatviti nekoliko pitanja riječkim prvotimcima. HNK Rijeka ujedno je darovao osnovnoškolce zastavicama, majicama, autogram karticama, bilježnicama s klupskim obilježjima, te albumom samoljepljivih sličica "Zajedno smo Rijeka".

Ujedno, kao uspomenu na posjet školi HNK Rijeka ravnatelju škole Ivanu Vukiću uručila je dres prve momčadi s potpisima prvotimaca.

Kako je prošao posjet OŠ Srdoči pogledajte u videu

HNK Rijeka prijatelj djece: OŠ Srdoči (23)
HNK Rijeka prijatelj djece: OŠ Srdoči