HNK Rijeka – predavanje studentima Ekonomskog fakulteta
15.02.2018.

Studenti Ekonomskog fakulteta posjetili su kamp HNK Rijeka, a generalni direktor riječkog prvoligaša Vlado Čohar održao je predavanje na temu "Međunarodni marketing sportskog kluba".

- Sve što radimo kroz marketing i odnose s javnošću tiče se tema koje obrađuju i studenti. Nadamo se da će mladi ljudi kroz radu u sportu ili drugim tvrtkama biti upoznati s problematikom rada u sportu, rekao je Vlado Čohar.

HNK Rijeka i Ekonomski fakultet u Rijeci uspješno surađuju već neko vrijeme.

- HNK Rijeka je vrlo zanimljiva s aspekta marketinga. Studentima je interesantno vidjeti kako klub funkcionira jer to im otvori novu perspektivu, rekla je Ivana Komen First, izvanredni profesor na Ekonomskom fakultetu u Rijeci.

HNK Rijeka – predavanje studentima Ekonomskog fakulteta