HNK Rijeka predstavlja vam home centar: pokažite svoju strast!
14.10.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka predstavlja vam home centar, mjesto na kojem možete biti još bliže svom omiljenom klubu. Svoj home centar možete instalirati na stranici home.nk-rijeka.hr i pritiskom na gumb "postavi za početnu stranicu" i na taj način postati dio riječke nogometne obitelji.

Cilj home centra je još bolja interakcija s navijačima, brži pristup svim informacijama i mjesto na kojem je navijačima dostupan sav sadržaj na jednom mjestu, od vijesti, objava na društevnim mrežama, multimedijskim sadržajima...

Home centar možete instalirati i na mobilnim uređajima i tako u svakom trenutku biti uz svoj klub.

Približite se još više svojem omiljenom klubu. Pokažite svoju strast prema Rijeci i pridružite nam se na home.nk-rijeka.hr

Zajedno smo Rijeka.