HNK Rijeka prijatelj djece: bijeli posjetili OŠ Jelšane
06.11.2015.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u sklopu projekta "HNK Rijeka prijatelj djece" posjetio je Osnovnu školu "Jelšane" u Sloveniji.

Miral Samardžić, Roman Bezjak i Ivan Močinić obradovali su najmlađe koji su im uzvratili toplim dočekom i transparentima koje su izradili na satu likovne kulture.

Djeca su se imala priliku slikati se s Pešekanom, maskotom HNK Rijeka, te za uspomenu dobiti autogram nogometaša Rijeke.

Bez sumnje ovo nije bio posljednji posjet HNK Rijeka ovom mjestu jer kako grafit Armade Jelšane kaže: "...ker ljubezen ne pozna meja!!!"

HNK RIJEKA prijatelj djece – Jelšane