HNK Rijeka prijatelj djece: nogometaši obradovali učenike OŠ Eugen Kumičić
13.02.2020.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u četvrtak je u sklopu projekta "HNK Rijeka prijatelj djece", kojeg provodi u suradnji s Metisom, posjetio Osnovnu školu "Eugen Kumičić".

Naši najmlađi navijači s oduševljenjem su dočekali Stjepana Lončara i Daniela Štefulja, riječke prvotimce. HNK Rijeka nije došla praznih ruku, najmlađim navijačima donijeli smo prigodne darove.

U sklopu Metisovog eko kornera učenici su naučili važnost recikliranja otpada, te su s riječkim prvotimcima kroz igru naučili koliko je potrebno plastičnih boca da bi se izradio jedan dres HNK Rijeka.

U videu pogledajte kako je protekao posjet OŠ Eugen Kumičić

HNK Rijeka prijatelj djece: OŠ Eugen Kumičić (25)
HNK Rijeka prijatelj djece: OŠ Eugen Kumičić