HNK Rijeka prijatelj djece: pogledajte najbolje likovne radove na temu voljenog kluba
24.06.2020.

U sklopu projekta HNK Rijeka prijatelj djece održan je izbor za najbolji likovni rad učenika osnovne škole Primorsko-goranske županije.

Tema likovnih radova bio je Hrvatski nogometni klub Rijeka odnosno njegovi igrači koji su najčešće krasili likovne uratke osnovnoškolaca.

U natjecanju je sudjelovalo deset osnovnih škola, a pristiglo je 77 radova.

Najbolje radove u više kategorija odabrao je žiri u sastavu: Anna Mišković i Matea Mišković, vlasnice tvrtke Teanna Limited većinskog vlasnika HNK Rijeka,  Alexander Gorgon, Andrej Prskalo, Edita Stilin, pročelnica županijskog upravnog odjela za odgoj i obrazovanje, Damir Šegota, ravnatelj Škole za primijenjenu umjetnost u Rijeci, Marina Vela, zamjenica generalnog direktora HNK Rijeka i Igor Palmić, voditelj odjela za marketing HNK Rijeka.

U videu pogledajte koji su radovi nagrađeni

HNK Rijeka prijatelj djece: izbor za najbolji likovni rad