HNK Rijeka prijatelj djece: Prskalo, Maleš i Ikić obradovali učenike OŠ Bradja
06.10.2016.

U četvrtak su u sklopu projekta HNK Rijeka prijatelj djece, partner kojega je Autotrans, nogometaši Rijeke posjetili Osnovnu Školu Brajda. Mate Maleš, Andrej Prskalo i Frane Ikić navukli su osmijehe na lica djece koja su oduševljeno dočekala uzore s travnjaka.

Radoznale školarce najviše je zanimalo kada su otkrili svoju ljubav prema nogometu, kako to da nemaju tremu kada trebaju zaigrati pred punim stadionom, koliko imaju treninga dnevno, kakav je osjećaj kada se postigne gol i koji je najkorisniji savjet koji su dobili.

Prskalo je istaknuo da se u svojoj karijeri vodi riječima oca ''rad, znoj i suze'' te poručio mališanima da je to jedini put do uspjeha.

Nakon što je školarcima ponestalo pitanja red je došlo slikanje i potpisivanje autogram kartica, dresova, bilježnica te ostalih artikala s obilježjima kluba što će im biti uspomena na lijepe trenutke provedene u zajedničkom druženju.

Najmlađi su također imali priliku organizirano se učlaniti u HNK Rijeka i na taj način postati dio riječke sportske obitelji. Nadamo se da će riječki prvotimci na ovaj način i u nastavku sezone ugodno iznenaditi učenike u riječkim klupama i priuštiti vesele trenutke.

HNK Rijeka prijatelj djece – OŠ Brajda (2016.) (31)