HNK Rijeka prijatelj djece: Riječki nogometaši razveselili Novljane
31.03.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u srijedu je posjetio Novi Vinodolski. Mateo Bertoša, Andrej Prskalo i Matej Mitrović obradovali su učenike Osnovne škole Ivana Mažuranića povevši glasno navijanje na koje su se najmlađi složno nadovezali.

Uslijedila su pitanja o nogometu, ali i privatnom životu, a najmlađi su jedva dočekali trenutak da dobiju svoju autogram karticu odnosno zajedničku fotografiju sa svojim uzorima za lijepu uspomenu.

Posjet Novom Vinodolskom prošao je tako u odličnoj atmosferi, a riječki nogometaši uskoro će posjetiti neku novu školu u Primorsko-goranskoj županiji.

HNK Rijeka prijatelj djece – OŠ Ivan Mažuranić (28)
HNK Rijeka prijatelj djece: OŠ Ivan Mažuranić