HNK Rijeka prijatelj gradova i općina: ‘Krk cijeli je plavo-bijeli’
27.04.2017.

U sklopu projekta "HNK Rijeka prijatelj općina i gradova" Grad Krk i Nogometni klub Krk bili su gosti riječkog prvoligaša uoči utakmice protiv Osijeka.

Pred hospitalityjem u kampu HNK Rijeka organizirana je prava nogometna fešta koja je najavila pobjedu Rijeke.

Na utakmicu je s otoka Krka stiglo više od dvjestotinjak vjernih navijača jer "Krk cijeli je plavo-bijeli".

Krk je dobio priliku prezentirati niz svojih specijaliteta, a Rijeka je gostima iz Krka, točnije gradonačelniku Dariju Vasiliću darovala uokvireni dres dok je generalni direktor Vlado Čohar predstavnicima NK Krk uručio trenirku Rijeke s grbom Krka.

Dobra atmosfera uoči utakmice preselila se i na tribine, te novu veliku pobjedu za bijeg na osam bodova prednosti.

HNK Rijeka prijatelj gradova i općina: Grad Krk (9)