HNK Rijeka priključio se akciji “Dva srca za srce Hrvatske”
30.11.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka pridružio se akciji "Dva srca za srce Hrvatske" što se održava  u organizaciji humanitarne udruge "Riječko srce" u suradnji s Udrugom "Daj 5 od srca".

U sklopu akcije cilj je prikupiti što više hrane i higijenskh potrepština za Socijalnu samoposlugu grada Vukovara za koju skrbi humanitarna udruga "Duga Vukovara".

Svi koji se žele uključiti u akciju i pomoći Vukovaru mogu donaciju donijeti u Poslovno-sportski centar Lovorka (Rujevica 6) gdje je organizirano skupljanje potrepština u vremenu od 9 do 12 i 17 do 20 sati.

Sve informacije o akciji možete saznati na 095/9690257 i 091/5418634