HNK Rijeka s redizajniranim bordo dresom u novu sezonu
07.07.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u novu sezonu će ući s novim bordo dresom koji je doživio manje izmjene. Bordo dres zadržat će prepoznatljivost na kojem se ističu riječki dvoglavi orao i morčić, simboli grada Rijeke. Dvoglavi orao sada je utisnut u boju dresa, i iako se ne ističe kao prije, i dalje je vidljiv i prepoznatljiv

Bordo dres je tako nakon dvije sezone doživio mali redizajn, a važno je naglasiti da novo rješenje zadovoljava zahtjeve UEFA-e, te bi riječki nogometaši u Europskoj ligi mogli zaigrati u bordo dresu i na taj način još jednom promovirati svoj grad i njegove simbole širom Europe.

Svi zainteresirani mogu kupiti dres u Fan shopu na već poznatim adresama.

Bordo dres – sezona 2016./2017.