HNK Rijeka: sve aktivnosti prestaju do 23. ožujka
16.03.2020.

S obzirom na događaje i informacije oko širenja koronavirusa u Hrvatskoj proteklih dana, Hrvatski nogometni klub Rijeka prestaje sa svim organiziranim aktivnostima najranije do 23. ožujka.

Odluka je donijeta na preporuku liječničke službe HNK Rijeka, te preporuke viših instanci, Nacionalnog stožera civilne zaštite i civilnog stožera PGŽ-a.

Igrači prve ekipe trenirat će po individualnom programu, uz preporuku samoizolacije, radi sprječavanja potencijalnih kontakata sa zaraženim osobama.

Škola nogometa HNK Rijeka također prestaje sa svim treninzima i radom najmanje do 23. ožujka, a polaznici Škole će trenirati prema zadanim programima.

Igrači i stručni stožer prve ekipe, te Škola nogometa HNK Rijeka, dobili su upute o postupanju u narednom periodu, a HNK Rijeka pratit će situaciju i temeljem razvoja iste donijeti odluke u nadolazećem periodu